hizmetlerimiz

Marin Motorlar

Volvo Penta gezi teknelerinde, ağır hizmet ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere deniz motorları,  jeneratörler ve komple güç sistemleri üretmektedir.

Volvo Penta uluslararası bir firmadır. Dünya çapında 4000’den fazla bayiyi kapsayan müşteri hizmetleri ağı sayesinde sektörünün en güçlü markalarından biridir. Volvo Penta ürünleri 10-800 HP gücündeki benzinli ve dizel motorlardan oluşmaktadır.

Volvo Penta, kuyruklu motor ve ters yönde dönen çiftli pervane (Duoprop) gibi sektöre öncülük eden keşifleri sayesinde denizcilik tarihine ismini yazdırmıştır. Bu iki keşif, denizcilik sektöründe gelmiş geçmiş en önemli gelişmeler olarak kabul edilmektedir. Yakın zamanda Volvo Penta baş tarafa bakan pervaneler ve kumanda çubuğundan oluşan yeni bir sistemi piyasaya sunmuştur.

Endüstriyel Motor

Volvo dünyanın önde gelen TIRotobüsotomobil, iş makinesi, deniz motoru ve endüstriyel motorlar üretimi yapan firmasıdır. Volvo Cars ise 1999’da İsveçli Volvo Group tarafından Ford Motor Company‘ye, ardından 2010 yılında Çin’li Geely‘ye satılan ve sadece binek araba ve SUV üreten bir otomobil markasıdır. Bunun dışında Volvo Group, uçak endüstrisinden finans sektörüne kadar geniş bir alanda faaliyet gösteren bir holdingdir. Şu an Holdingin Mack, Mack Defense, Renault Trucks, Arquus, ACMATPanhard, Renault Trucks Defense, UD Trucks, VE Commercial Vehicles, Volvo BusesNova BusPrevost CarVolvo Trucks, Volvo Defense, Volvo Construction EquipmentBlaw-Knox, SDLG, Terex Trucks, Volvo Financial ServicesVolvo Penta kuruluşları ve Volvo müzesi vardır.

1927 yılında İsveçGöteborg‘da SKF markasının bilya üretici olarak kuruldu. Deniz motorları üreten bölüm ise Volvo Penta olarak adlandırılmaktadır. Bunun dışında Mack tırları da Volvo Group’a bağlıdır.

YEDEK PARÇA SATIŞ

NEDEN ORJİNAL YEDEK PARÇA KULLANMALISINIZ?

Yedek parçalar sadece mümkün olan en kısa sürede müşteriye gönderilmesi yetmez.Aynı zamanda istenilen kalite ve marka güvenini de göstermesi gerekir.Emniyet ,hızlı montaj,uzun hizmet ve garanti süresi orijinal yedek parçaları ucuz kopyalarından ayıran en büyük özelliklerindendir.Kullanılan yan sanayi ve taklit parçalar ciddi sorunlara ,performans düşüklüklerine ve maddi ve zaman kayıplarına yol açabilmektedir.