Biz

1984'te kuruldu...

Her zaman daha iyi olmak için çalışıyoruz.

As Marin ,köklü teknik geçmişi olan ve teknik eğitimini Volvo Türkiyenin vermiş olduğu Volvo Penta motor ve kuyruk eğitimlerini destekleyerek 1984 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.Biz bu teknik tecrübe ve bilgi birikimini Volvo Türkiyeyle güçlendirip 36 yıldır aynı isimle hizmet veren bu firmanın As Marin’in bayrak taşıyıcılarıyız. Genç ve dinamik kadromuzla bu tecrübelerimizi teknolojiyle destekleyerek sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz.

Bizi tercih etmenizi bekliyoruz.

Misyonumuz

Temsilciliğini yapmış olduğumuz dünyanın ileri gelen marin motor markası Volvo Penta’nın  inovasyon satış ve servis olanaklarını şirketimizde  toplamak ve bu olanakları deneyimli  kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hızlı ,çağdaş bir hizmet anlayışı , doğru yerde ve doğru tespitlerle  en uygun mali koşullarda aktarmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Yedek parça ve Servis hizmetleri ile farklılık yaratan gelişime ve yeniliklere açık olan profesyonel kadrosu ile yüksek teknolojiyi ve gelişmeyi benimsemiş kurumsal kimliği ile sektörün lider şirketlerinin arasında en üst yerde yerini almaktır.

Değerlerimiz